Czy zabieg w gabinecie odmłodzi moją skórę?

Marzeniem każdej kobiety jest idealnie gładka, nawilżona i napięta skóra. Jak osiągnąć taki efekt? Czy wystarczą jedynie skuteczne kosmetyki?

Podstawą pięknej skóry jest odpowiednia pielęgnacja. Skóra to bardzo wymagający narząd, dlatego nie jest łatwo sprostać jej potrzebom. Kluczem do idealnej skóry jest wybór odpowiedniej pielęgnacji. Skóra każdej kobiety zbudowana jest tak samo, a procesy w niej zachodzące jasno pokazują jakich składników potrzebuje żeby wyglądać młodo.  To właśnie te składniki wybrał Dr Des Fernandes. Od ponad 20 lat kosmetyki Environ dostarczają skórom kobiet na całym świecie niezbędne doich prawidłowego funkcjonowania witaminy A,C i E oraz peptydy.

Czy krem daje gwarancję pięknej skóry?

Codzienna pielęgnacja skutecznie zmniejsza oznaki starzenia skóry. Istnieją jednak metody, które nawet 40 krotnie zwiększają przenikanie kremu do skóry. Jedną z nich zabieg w gabinecie wykonany urządzeniem Ionzyme DF. Urządzenie wykorzystuje dwie najskuteczniejsze i bezinwazyjne metody wtłaczania kosmetyków do skóry- jonoforezę i sonoforezę. Pierwsza z nich wykorzystuje przepływ prądu przez warstwy skóry, a druga to nic innego jak utlradźwięki. Największą zaletą zabiegu w gabinecie jest zastosowanie tych metod w jednym czasie i możliwość wykonania zabiegu na zamkniętej powiece.

Czy są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

• ciąża i okres karmienia piersią
• wszczepiony rozrusznik serca
• stosowanie leków przeciwzakrzepowych
• choroby układu sercowo-krążeniowego
• choroby nowotworowe

Jak wygląda zabieg?

Wykonanie zabiegu poprzedzone jest trójfazowym zmywaniem. Kolejność wykorzystania metod jest dowolna. Za pomocą głowicy wtłaczamy wcześniej zaaplikowany kwas hialuronowy lub żel z peptydami Focus Frown Serum bezpośrednio na zmarszczki mimiczne. Fale dźwiękowe o częstotliwości 22 kHz powodują, że składniki wnikają głębiej i dają bardzo widoczne efekty. Jak wiemy, cząsteczka kwasu hialuronowego jest za duża, więc sama nie jest w stanie przeniknąć do skóry. Podobnie jest z niektórymi peptydami.

Jonoforeza- czy prąd na skórze boli?

Zabieg z wykorzystaniem przepływu prądu jest zupełnie bezbolesny. Na skórę w zależności od jej rodzaju i potrzeb kosmetolog aplikuje kosmetyki w formie żelu. Następnie na skórę nakładana jest maska algowa lub specjalna gaza. Do maski doczepiane są tzw. ‘’krokodylki’’, czyli zakończenia urządzenia, które umożliwiają przepływ prądu. Obieg zamykamy trzymając z ręce rękojeść z wilgotną gąbką. Po około 20 minutach kosmetolog aplikuje kosmetyki, które wzmacniają efekt i jeśli jest potrzeba zabezpiecza skórę przed słońcem. Po takim zabiegu można oczekiwać natychmiastowego efektu, który jest widoczny nawet przez kilka dni. Regularne, cotygodniowe zabiegi pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów.  Całkowity czas zabiegu to około dwie godziny.

Zobacz galerię ze zdjęciami zabiegu:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s